«Театр – це мистецтво віддзеркалювати життя...» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Театр - мистецтво прекрасне!

Воно облагороджує, виховує людину.

Той, хто любить театр по справжньому,

Завжди забирає з нього запас мудрості й доброти!

                                  Костянтин Станіславський.

 

Цікаво і пізнавально розпочався новий навчальний рік для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права. З нагоди Всесвітнього дня туризму, дня художника України та Всесвітнього дня архітектора, куратори Наталія Захарчук та Олена Маньків, організували для груп ПВ(н)-26, ПВ(н)-16, пізнавальну екскурсію у Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Культурний та естетичний розвиток є дуже важливим для молодої людини, а екскурсія у театр – це завжди атмосфера свята, духовності та високої культури, це завжди щось таємниче і невідоме,таке, що торкається до найпотаємніших струн нашої душі.

 

Театр архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансну, який по праву вважається одним з найбільш пишних з точки зору архітектури театрів в Україні та одним з трьох найкрасивіших театрів в Європі, неперевершений витвір мистецтва талановитого архітектора Зігмунда Горголєвського. Чудові рельєфи, скульптури, картини, мармурові декорації та ковані вироби, що прикрашають вестибюль, дзеркальний зал та зал глядачів. Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою. Це споруда, у якій можна знайти різні архітектурні стилі європейських країн, втілені з пишномовною імпозантністю. Зал львівського оперного театру відзначається чудовою акустикою. Тут можна побачити виступи славетних оперних і балетних колективів України та світу.

Місцеві жителі називають Театр опери та балету головним символом і перлиною Львова. Щодня її красою і величчю захоплюються тисячі туристів з різних куточків світу. На завершення хочеться сказати: «Не лінуйтесь ходити в театр – чи вам сумно, чи радісно, чи є у вашому житті на даний час успіхи або невдачі – театр завжди збалансує почуття та емоції, допоможе зрозуміти реальність і оцінити себе».