Олімпіада з дисципліни "Основи кооперації" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Голова циклової комісії підприємництва та біржової діяльності коледжу Лідія Марчишин та викладач вищої категорії Марія Ільків, організували та провели предметну олімпіаду з навчальної дисципліни «Основи кооперації».

Метою проведення олімпіади було виявити обдарованих студентів та стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей, підвищити інтерес до поглибленого вивчення предмету .

Участь в олімпіаді брали студенти першого та другого курсів, які вивчають дану дисципліну. Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з теоретичної підготовки, креативно підійшли до виконання поставлених завдань.

Олімпіада проводилась у два етапи. Після підведення підсумків було визначено переможців у відповідних номінаціях та оголошено результати .

Переможцями стали: Іванна Бартіш група ПВ(н)-28 - І місце; ІІ місце вибороли Христина Серафим група ПВ(н)-17 та Тетяна Шапайко гупа ПВ(н)-27; ІІІ місце посіли студенти Вікторія Дітчик група ПМ-18 та Анастасія Назар група ПВ(н)-27.

Всі учасники заходу нагороджені грамотами та подарунками.

Щиро вітаємо учасників олімпіади та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!