Підводимо підсумки тижня циклової комісії Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З метою виявлення творчих та індивідуальних можливостей студентів, обміну досвідом викладачів у застосуванні інноваційних технологій при викладанні фахових дисциплін, поглиблення зв’язку між теоретичною підготовкою та практичним застосуванням знань, у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, проходив тиждень випускової циклової комісії підприємництва та біржової діяльності (голова циклової комісії – Лідія Марчишин), який залишив у пам’яті студентів приємні спогади та міцні знання з фаху.

Під керівництвом викладачів циклової комісії, студенти спеціальності брали участь у різних пізнавальних і навчальних заходах - науково-дослідницькій конференції, предметній олімпіаді, навчальних екскурсіях, круглих столах тощо. Студенти групи ПМ(н)-17 провели презентацію та майстер-клас з оформлення вітальних та сувенірних подарунків. Усі бажаючі мали змогу навчитися естетичному оформленню подарунків.

Протягом Тижня проводився конкурс студентських газет професійного спрямування, що мав на меті підвищити адаптацію молоді в професійній сфері, сприяти моделюванню компетентності спеціаліста.

Тиждень циклової комісії був насиченим, цікавим і пізнавальним та завершився підведенням підсумків проведеної роботи.

Дякуємо викладачам і студентам!