Бесіда на тему: «Хто такий державний виконавець та як ним стати?» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін коледжу, організували для випускних груп ПВ-16, ПВн-15, ПВн-25 зустріч з начальником Управління державної виконавчої служби Юрієм Сало та начальником Личаківського відділу державної виконавчої служби м. Львова Ігорем Шурготом, які провели відкриту бесіду на тему: «Хто такий державний виконавець та як ним стати?», для студентів спеціальності «Право».

Метою заходу є ознайомлення студентської молоді з діяльністю державної виконавчої служби.

Доповідачі привітали молодих фахівців з нещодавнім професійним святом, ознайомили з діяльністю Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції, з завданням державної виконавчої служби України. Учасники заходу наголосили що згідно ЗУ "Про виконавче провадження" виконавці поділяються на державних і приватних.

Для визначення рівня професійної підготовленості осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, та вирішення питання щодо надання права на здійснення діяльності приватного виконавця при Міністерстві юстиції України утворюється Кваліфікаційна комісія приватних виконавців.

Також ознайомили студентську молодь із вимогами до осіб, які претендують на зайняття посад головних та старших державних виконавців відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби. Зазначили, що в першу чергу необхідні знання законодавства та якісне виконання поставлених завдань, своєчасне виконання рішень.

Бесіда мала пізнавальне значення й практичну спрямованість, прослідковувався зв’язок теоретичного і практичного матеріалу. На ній було розглянуті питання, що логічно пов’язані між собою. Під час проведення бесіди гості використовували сучасні технічні і мультимедійні засоби навчання, що, безсумнівно, формуватиме у студентів використання мультимедіа у професійній діяльності.

Присутні мали можливість задавати питання доповідачам, отримати кваліфіковані відповіді, які їм згодяться в майбутньому.

Адміністрація коледжу та викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін вдячні представникам державної виконавчої служби за те, що їм небайдужа доля молодих спеціалістів і вони завітали до них з практичними порадами.