Похід у Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Продовжуючи кращі традиції виховної роботи у коледжі викладачі мовних дисциплін організували для студентів та викладачів коледжу похід у Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької, на виставу: «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами». Театр - гарне місце, що спроможне надихати та дарувати нові емоції, кожне відвідування театру - це свято, довгоочікувана подія, театр завжди збалансує почуття та емоції, допоможе оцінити себе і зрозуміти реальність.

Мета заходу: знайомити з театром як видом мистецтва, розвивати мислення, пам’ять, музичні та творчі здібності, вміння емоційно сприймати виставу, вивчення і збереження фольклору рідного краю, розвиток культури відвідування театру серед сучасної молоді,виховувати у студентів любов до театрального мистецтва, розвивати потребу, бажання відвідувати театри, зміцнення духовності українського народу.

Затишна зала театру, привітні актори приємно вразили відвідувачів і налаштували їх на перегляд вистави.. Проста історія про мандрівного філософа, про людину, яка нічого не шукаючи, зуміла знайти відповіді на одвічні запитання і розтлумачити правди та кривди життя.

Варто зазначити, що вистава була надзвичайно цікавою, захоплююча та повчальною, як для студентів так і викладачів.

Присутні у залі мали можливість насолодитися майстерною грою акторів, гостротою діалогів та добірним гумором. Такі виховні заходи сприяють вихованню почуття любові, до рідних, до Батьківщини, та людей, які нас оточують.