Святкування Дня студента в Львівському торгово-економічному університеті — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права разом із викладачами та представниками адміністрації коледжу, були запрошені до участі у заходах з нагоди Дня студента, які проходили у Львівському торгово-економічному університеті.

Представники університету на чолі з ректором університету, професором Петром Куциком, вітали студентів та щиро бажали їм прекрасного студентського життя у найстарішому торговельно-економічному виші України та Центральної і Східної Європи, творчої наснаги до навчання, гармонійного духовного та фізичного розвитку, здійснення задумів на майбутнє. В університеті відбувся концерт студентської творчості, на якому студенти вишу продемонстрували свої таланти та показали, що таке студентське життя і яким воно є змістовним, веселим та цікавим.

Студенти не тільки презентували чудову розважальну програму, а й свої кулінарні здібності, якими дивували гостей на благодійному ярмарку. Під час роботи ярмарку кожен охочий міг придбати смаколики для себе та своїх близьких.

Студенти коледжу мали можливість спілкуватися з випускниками Львівського кооперативного коледжу економіки і права, які зараз навчаються у Львівському торгово-економічному університеті, отримати від них корисні поради щодо організації навчально-виховного процесу, особливості проведення поза аудиторних заходів, і про сам навчальний заклад загалом . Ярмарка і концерт справили позитивне враження на студентів та викладачів. Усі прониклись теплотою та незабутньою веселою, молодіжною та дружелюбною атмосферою.

Адміністрація коледжу, студенти та викладачі вдячні ректорату Львівського торгово-економічного університету за запрошення на урочистості з нагоди святкування Дня студента.