Олімпіада з інформатики та інформаційних технологій — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Оксана Кашуба організувала та провела предметну олімпіаду з інформатики серед студентів коледжу.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися представники адміністрації коледжу та голова циклової комісії, які побажали усім максимального розкриття талантів, добрих результатів та впевненості у своїх знаннях.

Метою проведення олімпіади було виявити кращі знання з дисципліни, показати важливу роль інформатики в роботі фахівця, розвивати творчі здібності студентів та підтримувати традиції коледжу, виявлення талановитої студентської молоді, з подальшим залученням їх до участі в обласних олімпіадах.

Завдання на олімпіаду були розроблені викладачами циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» та включали завдання із тестового редактора (Writer), табличного редактора (Calc), редактора баз даних (Base). Перевірка учасників на теоретичні знання відбувалась за допомогою комп’ютерного тестування.

В олімпіаді брали участь студенти з усіх груп спеціальності. Переможцем олімпіади стала студентка групи ПК-16 Наталя Відзівашець, яка буде представляти коледж на обласній олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Учасники олімпіади нагороджені грамотами та подарунками.

Організаційний комітет висловлює подяку всім учасникам олімпіади.