Лекція-семінар за участю головного інспектора держпраці у Львівській області Оксани Яворівської — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для студентів спеціальності «Правознавство» у коледжі проведено семінар – лекцію на тему: «Застосування чинного законодавства України при укладенні трудових договорів» за участю головного інспектора держпраці у Львівській області Оксани Яворівської, начальника відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Львівського обласного центру зайнятості Наталії Наконечної .

Мета заходу – ознайомити студентів з вимогами чинного законодавства та правами та обов’язками при працевлаштуванні.

В  межах превентивних заходів Оксана Яворівська та Наталія Наконечна надали студентам роз’яснення норм трудового законодавства при працевлаштуванні, розповіли про права неповнолітніх осіб, які поєднують працю з навчанням. Особливу увагу доповідачі звернули на загрози нелегальної праці за кордоном, вказали на переваги офіційної роботи в Україні та необхідність легалізації заробітної плати.

 

Студенти мали можливість отримати відповіді на всі запитання. Семінар-лекція пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Такі зустрічі допомагають студентам поглибити та розширити кругозір знань про майбутню свою спеціальність, дають змогу бути обізнаним в процедурах працевлаштування,є черговим доказом того, що навчальний заклад піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів.

На завершення хочеться сказати, тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому, та добробут для громадян України.