Концерт-конкурс з нагоди Дня студента — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студентські роки - найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. День студента – свято особливе. Воно викликає у молоді бурю емоцій і почуттів. Хочеться сподіватися, що в цей день студенти всього світу об’єднаються і зітруть всі відмінності між кольором шкіри, мовою, традиціями, а на всій планеті цього дня святкуватимуть і радітимуть представники однієї спільноти під назвою «студентство».

Уже традиційно в актовій залі коледжу відбувається святковий концерт «Наші таланти, тобі рідний коледж», присвячений Дню студента. Гостей зібралось чимало – студенти, випускники, батьки, викладачі та співробітники вишу.

З вітальним словом до студентства звернулись представники адміністрації, які привітали присутніх в залі та побажали студентам досягати поставленої мети, щасливих студентських років, здобутків у навчальному процесі .

Розпочалось осіннє дійство святковим концертом. Ведучими свята були голова студентського самоврядування Михайло Юркевич і міс коледжу-2016 Вікторія Надурак.

Усі присутні на святі змогли насолодитися вражаючими виступами талановитих студентів, які подарували незабутнє свято своїм гостям, радуючи кожного з присутніх музичними номерами, танцями, виконували пісні, декламували вірші та показували комічні сценки з студентського життя.

До привітань долучилися студенти першого курсу, які показали свої таланти та брали участь в конкурсах: пісенному, образотворчого мистецтва, художнього читання та танцювальному. По завершенню концерту поважне журі оголосило результати конкурсу. Переможцібули нагороджені дипломами в наступних жанрах, а саме: Пісенний жанр-студенти гр. ПВн-28 сестри Палюх Зоряна і Палюх Марія , отримали гран –прі, студентка групи ПВн-18 Роксана Антонюк -1 місце, студентка групи Фн -18 Юля Таратула - 3-є місце; в жанрі образотворчого мистецтва студентка групи Пв(н)-28 Адріана Буковинська, в жанрі художнього читання - студентка групи ПВ(н)- 18 Аліса Луцик - 1-е місце та студент групи ІПЗ-18 Андрій Михайлів,- 2-е місце, в танцювальному жанрі студентка групи ПВ(н)-18, Настя Дзюбак, 1-е місце, студентка групи Фн -18, Юля Климкевич -2 місце.

Загалом концерт-конкурс був дуже динамічним, драйвовим та позитивним.Свято надихнуло студентів коледжу на нові творчі успіхи, успішне навчання, та прагнення досягнення бажаної мети.