«Осінній салон «Вища освіта – 2018» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У Львівському палаці мистецтв відбулася VIІ Міжнародна виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів «Осінній салон «Вища освіта – 2018».

Це одна з перших спеціалізованих виставок в Західній Україні, яка організована  Міжнародним освітнім центром за підтримки Львівської торгово-промислової палати, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львiвського мiського центру зайнятостi  та надає платформу для безпосереднього діалогу абітурієнтів з представниками вітчизняних та зарубіжних освітніх закладів.

Мета виставки – популяризація ідеї усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії серед українських школярів, а також залучення кращих вітчизняних і закордонних навчально-наукових закладів до участі в міжнародних освітніх заходах.

У виставці брали  близько 20-ти вишів з України та з-за кордону. Серед  учасників були представлені і  заклади кооперативної освіти: ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права»  та Львівський торговельно-економічний університет.

Цільова аудиторія виставки – учні-старшокласники, батьки, абітурієнти, студенти та всі ті, хто хоче вчитись та розвиватись. Відвідувачами виставки були не лише жителі Львова та Львівщини, а й абітурієнти з сусідніх областей.

Відвідувачі заходу  мали можливість дізнатися про навчальні пропозиції вишів, ознайомитись з молодіжними програмами, студентськими обмінами тощо.

Представники коледжу ознайомили абітурієнтів та їх батьків із напрямками  підготовки фахівців у коледжі, надали консультації щодо умов вступу та навчання, особливостей проживання в гуртожитку та провели презентацію освітніх можливостей коледжу.