Бінарне заняття на тему: «Юридичні особи, як суб`єкти цивільного права» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін коледжу, Руслана Юзьків та Наталя Захарчук провели бінарне заняття на тему: «Юридичні особи, як суб`єкти цивільного права», з дисциплін «Цивільне та сімейне право» та «Комп`ютерні правові системи» для студентів ІІІ курсу, груп ПВн -16 і ПВн -26, на базі Головного територіального управління юстиції у Львівській області. У проведенні заняття брали участь: заступник начальника ГТУЮ у Львівській області з питань державної реєстрації – начальника управління державної реєстрації Оксана Куманська - Нор та інші спеціалісти територіального управління.

Під час заняття практичні працівники галузі звернули особливу увагу на координацію управління державної реєстрації роботи державних реєстраторів, які віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування.

Студенти ознайомились із процедурою державної реєстрації юридичних осіб, що регулюється відповідним законом. Спеціалісти управління юстиції розповіли про новітні вимоги до змісту установчих документів, які подаються для державної реєстрації юридичних осіб, особливості реєстрації господарських товариств, молодіжних, дитячих громадських об`єднань, юридичних осіб інших організаційно-правових форм. Студентам було роз’яснено механізм застосування законів «Про товариство з обмеженою та додатковою відповідальністю» та «Господарське товариство» тощо.

У ході заняття звернуто увагу на створення і реєстрацію бізнесу в Україні та реєстрацію молодіжних, дитячих громадських об’єднань.

Студенти отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання щодо використання комп`ютерних технологій в роботі управління юстиції; роз`яснено онлайн - технології, такі як: «Будинок юстиції» та інші електронні сервіси.

Оксаною Куманською - Нор відзначено, що надзвичайно приємно спостерігати за зацікавленістю студентів фактичним перебігом реформ у сфері державної реєстрації суб’єктів, які завтра будуть успішно реалізовувати ці ж реформи.

Цікавий досвід, який студенти отримали на занятті допоможе їм у майбутньому реалізовувати себе професійно, адже таке спілкування розвиває креативність, вміння аналітично сприймати правове поле і розв’язувати складні правові «ребуси».

Подібні заходи сприяють появі у студентів більш чіткого уявлення про свої здібності та майбутню професію, що, в свою чергу, надає їм можливість краще зорієнтуватися при виборі напряму трудової діяльності та плануванні професійної кар`єри.