Лекція-екскурсія з навчальної дисципліни: «Організація судових і правоохоронних органів» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З метою залучення до освітнього процесу працівників установ, діяльність яких має безпосереднє відношення до спеціальностей закладів вищої освіти, викладач циклової комісії правознавчих дисциплін, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Людмила Бачинська, провела для груп   ПВ(н)-26 та ПВ(н)-27 лекцію-екскурсія з навчальної дисципліни: «Організація судових і правоохоронних органів» на тему: «Міністерство юстиції України та його органи».

Мета заняття: детально ознайомити студентів із роботою Міністерства юстиції України та його територіальними органами, структурою і функціями.

До заняття був запрошений керівник Головного територіального управлінні юстиції у Львівській області, Тарас Грень та фахівці управління, які ознайомили майбутніх фахівці права з аспектами роботи Міністерства юстиції України та його органами. Під час зустрічі студентам детально розповіли про особливості роботи даного органу, його завдання та напрями роботи. Також студентів ознайомили із роботою Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, Управління Державної виконавчої служби, розповіли про можливості користування електронними сервісами Мін'юсту та доступу до них, ознайомили з новинами проекту #ЯМАЮПРАВО. Студенти-правники оглянули кабінети, побачили умови праці, побували у всіх структурних підрозділах та поспілкуватись з фахівцями щодо деталей їх роботи і можливості розпочати свою професійну кар'єру в органах юстиції.

Завдяки невимушеному спілкуванню cтуденти отримали відповіді на безліч запитань. Проведення таких лекцій сприяє набуттю студентами теоретичних знань, розвиткові професійного мислення, формуванню мотивації навчально-пізнавальної та професійної діяльності тощо.