Флеш-моб на підтримку воїнів військово-морських сил України — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студентство коледжу привітали Збройні Сили України та провели Флеш-моб на підтримку воїнів військово-морських сил України.

Представник студентства, переможниця обласного етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Вікторія Надурак, разом з студентами, які представляють різні міста України та колектив вишу у відео-зверненні підтримали воїнів ВМСУ та привітали військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, учасників АТО, ССО та ветеранів війни.

У зверненні було наголошено «…Армія – захисний щит нації, а армійці - вартові, що охороняють нашу країну. Військові України – це справжня армія незламних та нескорених синів свого народу, які вже 5 рік в жорстких та нерівних умовах війни виявляють мужність, героїзм, надзвичайну силу духу у перемозі ворога.

Коли мільйони українців знають що їх захищає безстрашна боєздатна армія, вони можуть сподіватися, що їхні мрії про мир, процвітання країни та її славу стануть реальністю! І вони обов'язково стануть реальними. Адже українська нація має власну історію, а її з Збройні Сили завзято відстоювали право на незалежність та недоторканність держави від загарбників!

Ми пишаємося тим, що в нас є така сильна й професійна армія, яка здатна перемогти найзлішого ворога! Ми пишаємось тим, що в нас такі стійкі та відважні воїни ВМСУ!

Дякуємо матерям і батькам, які виховали синів та доньок, які сміливо одягнули військовий однострій, обрали сенсом життя оборону нашої вітчизни!

Шановні армійці, щиро вітаємо вас зі святом, бажаємо не втрачати віру у перемогу, завжди пам'ятати, що на вас чекають рідні та близькі, які щодня моляться за вас!

Бажаємо вам та вашим рідним, злагоди, великих перемог, здійснення мрій, нових досягнень у нелегкій справі захисту Вітчизни.

У цей день ми також, вшановуємо пам'ять героїв, які поклали своє життя за нашу Богом ославлену українську землю. Вічна їм шана!

Слава героям!

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!...»