Виховна година до дня Гідності та Свободи — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачами циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін коледжу, Мирославою Ільчишин, Наталією Мозолою, Людмилою Підлужною, було організовано та проведено виховну годину до дня Гідності та Свободи, з переглядом документального фільму та презентації на тему: «Зима, що нас змінила», для студентів різних спеціальностей вишу.

Метою заходу було сформувати знання про історію свята, стимулювати прагнення до глибшого і детальнішого вивчення молоддю історії нашої держави, ознайомити з героїчними сторінками історії українського народу, вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця є пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Також захищаючи незалежність і свободу України віддали своє життя і два випускники коледжу.

Будь-яка подія має початок і має кінець. Ми повинні свято вірити, що на нашу землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш – добрий, щирий та відвертий, заслуговує на спокій і мир, злагоду і процвітання, які найближчим часом настануть.

На завершення виховного заходу, студенти груп ІПЗ(н)-18, ФН(н)-18, ГРС(н)-18, ПВ(н)-28 оформили символічне дерево Свободи листками-висловами про гідність та свободу.