Науково-пошукова конференція на тему «Українська Повстанська Армія» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З метою професійної орієнтації учнівської молоді та залучення її до здобуття освіти у кооперативних вишах, викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Наталя Мозола, Львівського кооперативного коледжу економіки і права та вчитель історії ліцею № 21, м. Львова, Любов Бенько, провели на базі коледжу науково-пошукову конференцію на тему «Українська Повстанська Армія».

Метою конференції було ознайомити присутніх з історією створення і діяльності УПА, надати можливість талановитій молоді проявити себе, стимулювати її до творчої праці, сприяти розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей, об’єктивно оцінювати історичні події.

Студенти коледжу підготували тематичні літературні композиції, а учні 9-х класів ліцею № 21 виступили з цікавими доповідями.

Під час проведення конференції, студенти та учні довідались про те, що утвердження незалежності Української держави, становлення її громадянського суспільства, формування національної свідомості відбувається в умовах бурхливого зростання інтересу до історичного минулого. Осмислення попередніх етапів історичного розвитку українського народу забезпечує неперервність державотворчих традицій та процесу національної консолідації.

Захід був неординарний, змістовним та цікавим.

Доведено, що наша молодь має творчий потенціал, який допоможе їм ефективно та якісно опановувати навчальні дисципліни та з розумінням відноситись до розвитку історії України.