«Новорічні зустрічі» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Доброю традицією стало у коледжі – «Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі». Ведучими свята були Ірина Москалюк та Олена Маньків.

 

Вітали свій колектив директор коледжу, заступники директора, голова профкому, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі та інші, музичний супровід – Роман Голиш, Михайло Бакус та викладацький хор кооперативного коледжу економіки і права - «Галичаночка», розігрували сценки під керівництвом Лесі Мастикаш.

В холі коледжу гостей святкової події зустрічали яскраво прикрашені композиції присвячені новорічним та різдвяним святам. На поріг приходить 2019 рік – Рік Жовтої Земляної Свині. І все частіше звучать ці вітання: «З Новим роком!», і в душі оживає казка. Проходять роки, а та дивна казка залишається з нами на все життя. Нехай ваше життя стане справжньою Казкою ! Віримо, що Новий 2019 рік подарує кожному з нас тільки позитив, що все погане піде і ніколи вже не повернеться!

Тож нехай нам Рік свині, щирі українці,

Принесе і радість й втіху по самії вінці,

Хай іде зло з України, скажем усім: «Годі!

Годі бити та стріляти ворогам на Сході!»

Хай живе в добрі й любові кожная родина,

Хай у мирі стане жити рідна Україна!

Хочеться щоб сповнилися всі ті світлі побажання, які лунали на новорічній сцені, щоб кожен поніс додому світло та радість цього свята і поділився з рідними, щоб чудові зимові свята наповнили наші серця світлою радістю, оптимізмом і любов'ю. Бажаємо всім щастя, натхнення у праці та навчанні, віри у власні сили, натхнення, творчої наснаги, миру, добра, здоров’я, і ці почуття не залишали нас протягом усього 2019 року!