Наш Герой! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Ще один день у коледжі, водночас радісний і сумний. Це день, котрий треба пам'ятати, коли спогади знову прокинулися, день, коли людина змогла повернутися з того пекла в яке потрапила, яка змогла пережити це, яка чудом залишилася живою, вижити і перемогти навіть власні внутрішні перепони, котрі залишили неймовірний відбиток в його душі.

Працівник Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Роман Качалаба, отримав державну нагороду України - відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», яка затверджена Указом Президента Петра Порошенка, з метою гідного відзначення осіб - захисників суверенітету та територіальної цілісності України.

Роман, людина котра не зважаючи ні на що, залишилася сильною і стійкою. І попри невимовну тугу Героя, що причаїлася в його очах, які бачили війну та смерть полеглих побратимів, боронив нашу країну, пройшов через ворожі обстріли аби захистити нас з вами, свою родину, свою рідну Україну. Людина, яка заслуговує на нагороду, отримала її.

Адміністрація коледжу, працівники, студентство пишається представником вишу, та вдячні Вам, Романе, за те, що сумлінно виконували службові обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції, та дякуємо Богу за те, що ви повернулися живим.

Від щирого серця вдячні нашим військовим, за мирне небо, благополуччя і мир у наших домівках, за те, що захищаєте свій дім, свою родину, свою націю.

Бажаємо віри у перемогу та завжди пам'ятати, що на вас чекають вдома рідні та близькі, які щодня моляться за вас!

Бажаємо вам щастя, міцного здоров'я, родинного благополуччя. Хай у всьому вас супроводжує успіх!

Дякуємо вам за жертовність та відвагу!

«Слава Україні — Героям Слава!»