Методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі на базі Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного: «Використання міжпредметних зв'язків при викладанні хімії, біології, екології», « Використання інноваційних технологій при викладанні біології, хімії та екології у Львівському поліграфічному коледжу УАД», « Підготовка до студентської науково-пошукової конференції «Світ навколо нас».

Доповідачі поділилися з колегами досвідом роботи, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Учасники методичного об’єднання обговорили порядок організації та проведення студентської науково-пошукової конференція «Світ навколо нас», яка відбудеться 21 березня 2019 року у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі НУ «Львівська політехніка». Головною метою конференції є формування наукового світогляду, сприяння молодим дослідникам у питанні опанування методології і методів наукового пошуку.

Заходи такого масштабу доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки обмінятися професійним досвідом, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості у підготовці фахівців, збагатитися новими знаннями та практичними навичками роботи зі студентською молоддю.

За ініціативи голови методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, Вікторії Телюк, відбувся тренінг – семінар. Перед педагогами виступила Ольга Білявська, доцент кафедри загальної і соціальної педагогіки Львівського національного університету ім.Івана Франка. У семінарі взяли участь викладачі хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівщини.

Наш коледж представляли викладачі загальноосвітніх дисциплін Людмила Плугіна та Олександра Андрущак

В процесі роботи всі мали змогу поділитись своїми думками і враженнями. Засідання пройшло в дружній, робочій обстановці, було цікавим та продуктивним.