Студентська науково-практична конференція на тему: «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У коледжі відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства». Відкрила конференцію Людмила Бачинська, завідувач наукового відділу вишу, яка привітала усіх учасників і гостей наукового заходу.

Розвиток національної економіки визначається активністю інновацій, які відбуваються в країні, та економічною ефективністю їх нововведень. Інновації є ефективним способом розвитку конкурентоспроможності підприємств.

Організатори студентської конференції ставили за мету обговорення актуальних інноваційних процесів в країні та їх вплив на ефективність діяльності підприємства, пропаганда досвіду студентської дослідної роботи, стимулювання творчої діяльності молоді, обмін досвідом та впровадження набутих знань на практиці.

Свої доповіді представили студенти всіх спеціальностей навчального закладу, а саме:

  • «Правове регулювання відносин у соціальних мережах», Віталія Шелест, гр. ПВ(н)-16 (Науковий керівник: Людмила Бачинська),
  • «Електронний квиток - «ЛеоКарт»», Вікторія Надурак, гр. ПВ(н)-26 (Науковий керівник: Людмила Підлужна),
  • «Проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в Україні», Н.Мекелита, гр. ПТБ(н)-16 (Науковий керівник: Лідія Марчишин ),
  • «Вплив рухливих ігор на фізичну підготовку студентів», Наталія Антипова , гр. ПВ(н)-25 (Науковий керівник: Андрій Соломонко),
  • «Інноваційні процеси у підприємстві «Масло ТОМ», Софія Андрушко, гр. ФН-17 (Науковий керівник - Ольга Михалейко),
  • «Словотворення та функціонування, лексико-семантичних неологізмів в Інтернет-комунікації, Тетяна Шапайко, гр. ПВ(н)-27 (Науковий керівник- Ірина Москалюк),
  • «Вплив реклами в Інтернеті», Наталія Відзівашець Н.,гр. ПК(н)-16 (Науковий керівник - Оксана Кашуба),
  • «Інновації у сфері готельно-ресторанного бізнесу, Тетяна Колесник, гр. ГРС-16 (Науковий керівник - Марія Василишин).

Доповідачі в своїх роботах висвітлили досягнення в інноваційній сфері різних галузей економіки, проаналізували недоліки та запропонували шляхи покращення економічної діяльності як в регіоні, так і в економіці загалом,продемонстрували свої науково-пошукові здібності, мистецтво публічного виступу та високий інтелектуальний рівень.

Теми доповідей були актуальними, змістовними та супроводжувались цікавими презентаціями.

По закінчені конференції, заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу, Ігор Леськів побажав студентам та їх керівникам плідної праці, наукових досягнень та нагородив учасників конференції грамотами.