Обираючи професію, обираєш своє майбутнє — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Вибір фаху – не просте завдання, яке потрібно вирішити, щоб у майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.

У коледжі відбувся День відкритих дверей на якому була можливість визначитися зі своїм майбутнім та знайти однодумців.

Метою заходу - ознайомлення зі спеціальностями, за якими готує фахівців кооперативний коледж, його навчально-матеріальною базою та надання допомоги випускнику школи у виборі майбутньої професії.Представники адміністрації коледжу привітали гостей, розповіли про важливість правильного вибору майбутньої професії, побажали вдалого вибору фаху. Відвідувачам було запропоновано цілу низку різноманітних ознайомчих заходів:презентація спеціальностей навчального закладу, зустрічі з школярами, демонстрація рекламного відеоролику про коледж тощо.

Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта – особливість профорієнтаційної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права. Організатори заходу зробили основний акцент на те, щоб присутні отримали максимум корисної інформації.

Абітурієнти та гості свята мали змогу ознайомитися з історією становлення навчального закладу та його сьогоденням, з матеріально-технічною базою,з особливостями навчання у коледжі, відомими випускниками, особливостями організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом, побачити презентаційні роботи майбутніх фахівців тощо.Про перебіг навчального процесу, основні обов’язки студента, умови проживання у гуртожитках, організацію студентського самоврядування, дозвілля і відпочинку розповідали присутнім голови циклових комісій, відповідальний секретар приймальної комісії та голова студентського самоврядування.

Майбутні студенти запитували про особливості цьогорічного вступу, які необхідно документи для вступу в коледж, ставили інші запитання, які стосувались навчального процесу у виші.

Гості були приємно вражені атмосферою, яка панує в навчальному закладі: комфортні умови навчання, сучасна навчально-матеріальна база, цікаве студентське життя.

Організатори заходу сподіваються, що надана інформація допоможе гостям краще визначитися зі своєю майбутньою професією, правильно обрати напрям діяльності.