Круглий стіл на тему: «Космонавтика в історії людства - народження космічної ери» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнього дня космонавтики вихователь гуртожитку організувала і провела для студентів коледжу, які проживають у гуртожитку круглий стіл на тему: «Космонавтика в історії людства - народження космічної ери».

Мета заходу - розвивати знання про космос, ознайомити з біографією першого космонавта України - Леоніда Каденюка, ракетно-космічною галуззю України та її важливістю для національної безпеки і оборони України.

Космонавтика – явище унікальне, яке вплинуло на всі сфери нашого буття і свідомості. Розвиток ракетно-космічної галузі є важливим напрямом для України. Держава плідно співпрацює з міжнародними партнерами у реалізації спільних проектів в космічній сфері. Національні підприємства космічної галузі на світовому ринку космічних послуг демонструють значні конкурентні переваги і є гордістю нашої країни. Потенціал української школи ракетобудування активно використовується під час вирішення нагальних питань національної безпеки і оборони України. Створюються сучасні військово-ракетні комплекси, які здатні забезпечити надійний захист нашої держави.

З актуальними доповідями виступили студенти: Аліса Луцик «Розвиток космічних технологій в Україні та цікаві факти впливу космосу на Землю», Юлія Русин «Цікаві факти про космонавтику», Вікторія Дітчик «Відкриття NASA про космос» та інші.

Захід пройшов в дружній атмосфері.