ІІ-й етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі Львівського торговельно-економічного університету, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулась XVІІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області (ІІ-й етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки).

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися: голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Михайло Мандрик, заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Ігор Леськів, завідувач кафедри комп’ютерних наук, доцент Анатолій Костенко, к.е.н., доцент, декан факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій ЛТЕУ, Юлія Полякова, які побажали усім учасникам максимального розкриття талантів, добрих результатів та впевненості у своїх знаннях.

Студенти мали змогу продемонструвати свої знання, проявити кмітливість, випробувати себе у розв`язуванні нестандартних завдань, креативно мислити та наводити переконливі аргументи і докази, адже олімпіада завжди була рушійною силою в пошуку кращих.

В інтелектуальних змаганнях взяли участь представники 24 коледжів та технікумів області. Олімпіадні завдання були досить складними і цікавими.

Оцінювання робіт проводило компетентне журі.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представила студентка групи ПК(н)-16, спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Наталя Відзівашець, яка посіла 3 місце. ЇЇ прийшли підтримати студенти 3,4 курсів груп ПК-15, ПК-16.

Для учасників олімпіади, члени гуртків художньої самодіяльності кооперативного коледжу, підготували святковий концерт.

Загалом, під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності в досягненні високих результатів.

Організаційний комітет висловлює подяку всім учасникам олімпіади. Адміністрація коледжу, голова та викладачі циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення коледжу, студентське самоврядування та одногрупники вітають Наталію Відзівашець з перемогою в обласній олімпіаді.

Окрема подяка за гостинність, теплий прийом та плідну співпрацю, ректору Львівського торговельно-економічного університету професору Петру Куцику та представникам університету, які були залучені організації і проведення олімпіади.