Засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Відбулось засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області  та проведений круглий стіл з формування банку комплексних завдань для ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (XVIІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки).

Голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Михайло Мандрик виступив із доповіддю, про підсумки роботи методичного об’єднання у 2018-2019 н.р. і визначення основних напрямків роботи на 2019-2020 н.р. Михайло Степанович акцентував на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін та дають змогу обмінюватись професійним досвідом.

Голова циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Віра Варгас, розповіла колегам про здобутки викладачів циклової комісії, ознайомила з навчально-матеріальною базою викладання інформатики і циклу комп’ютерних дисциплін у ЗВО.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного.

Засідання пройшло активно, плідно, в доброзичливій обстановці.