Cемінар - тренінг «Надання першої домедичної допомоги» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач дисципліни «Захист Вітчизни», Людмила Плугіна, разом із студентами коледжу, груп ПВ(н)-28 і ФН-18, брали участь в семінарі - тренінгу «Надання першої домедичної допомоги», який проходив на базі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.

Мета заняття - розвиток, популяризація і поширення знань та вмінь з надання першої домедичної допомоги, виховувати активну громадянську позицію, гуманізм тощо.

Семінар - тренінг проводили лікар медицини невідкладних станів Марія Блажівська та викладач невідкладної медичної допомоги дитячої реанімації та анесезіології, Маряна Солодовська-Кольцова.

Учасників тренінгу ознайомили із Законодавчою базою та основними принципами охорони здоров’я людини в Україні, з основними правилами та порядком проведення реанімації тощо.

На манекенах, студенти проводили непрямий масаж серця, як спосіб відновлення діяльності серцево-судинної системи, вдосконалювали методику його виконання, ознайомились із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятору тощо.

Як зауважила, викладач коледжу, Людмила Плугіна, «…Щоб збільшити шанси на порятунок життя, важливим є знати та вміти вчасно провести базові реанімаційні заходи. Саме такі тренінги дають можливість прийти на допомогу та врятувати життя людини».

По завершенні семінару-тренінгу студенти та викладач коледжу отримали Сертифікати.

Адміністрація коледжу, викладач та студенти висловлюють вдячність адміністрації Львівського медичного коледжу післядипломної освіти, Марії Блажівській та Маряні Солодовській - Кольцовій за надані практичні знання.