Практичне заняття для майбутніх ІТ-спеціалістів у GlobalLogic — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

В день відзначення Міжнародного Інтернету та веб-майстра, викладачі циклової комісії інформатики та розробки пограмного забезпечення Віра Варгас, Оксана Кашуба та Михайло Скубій організували практичне заняття у IT- компанії  GlobalLogic, яка є провідною компанією на українському R&D-ринку, інноваційний центр Embedded-розробки.

 

Радо зустріли та провели практичне заняття для студентів Оксана Нечай (PR-спеціаліст) та Олесандра Глухова (тренінг-координатор). Вони детально ознайомили студентів коледжу з основними виробничими процесами та новітнім обладнанням компанії, показали, як працюють програмісти над реальними проектами, як вони відпочивають та проводять своє дозвілля. В цей день студенти отримали потужну мотивацію до навчання та роботи, і вектор руху, і необхідн знання. Під час проведення навчально-екскурсійного заняття, молоді фахівці мали змогу дізнатися про допомогу, яку надає компанія GlobalLogic для студентів. Зокрема, студентам та ІТ-спеціалістам початкового рівня компанія радить курси GL BaseCamp. Вони дають знання з найперспективніших технологій, а їх найстаранніші учасники також отримують шанс долучитися до проектів GlobalLogic. GL BaseCamp має кілька напрямів курсів: C++, .Net, JS, QA та інші. Індивідуальний підхід та реальні практичні завдання допоможуть здобути перший досвід реалізації IT-проекту.

 

 

Працівники компанії на занятті ознайомили студентів із основними розробками GlobalLogic, таким як:

- LA Galaxy. GlobalLogic та Galaxy створили цифрову платформу для футбольних фанів, щоб зміцнити зв'язок із фанатами та забезпечити їх яскравими враженнями до, протягом і після кожного матчу.

- Harmonic – інфраструктура для трансляції відео.

- The Economist – цифрові медіа продукти.

- Instabeat - пристрій, який під’єднується до окулярів плавця та відстежує його/її частоту ударів серця.

- Stellar — це авіаційний стартап, розміщений у Кремнієвій долині, який пропонує перший комплексний цифровий торговий майданчик для приватної авіації.

- Bay Innovations – це медичний стратап, що створює апаратні рішення для анестезіологів.

- Cochlear – рішення для відновлення слуху. 

На закінчення навчально-екскурсійного заняття студенти груп ПК-16, Пк-15 подякували Оксані Нечай та Олександрі Глуховій за проведене заняття, а вони, у свою чергу, подарували майбутнім фахівцям подарункові набори компанії GlobalLogic та запросили в майбутньому на продовження проведення практичних занять.