Майбутнє за кооперацією. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

«…Спорт, волейбол, підтримка сім’ї, фізичне виховання,

улюблена робота з молоддю та передача знань,

умінь і навичок – це і є сенсом мого життя…»

                                               Мирослав Крук.

Нещодавно, відбувся XXVII Кубок України серед ветеранів з волейболу, організований Міністерством молоді та спорту України, Федерацією волейболу України, Асоціацією ветеранів волейболу України, які проходили в смт. Коблево.

У складі збірної команди ветеранів Львівської області з волейболу у номінації 70+ брав участь і викладач циклової комісії фізичного виховання коледжу Мирослав Крук.

Збірна команда ветеранів Львівської області з волейболу перемогла, зайнявши перше місце і Кубок України серед ветеранів з волейболу 70+ Мирослав Крук, суддя Республіканської категорії (1983 р.),багаторазовий призер та переможець Міжнародних турнірів з волейболу серед ветеранів м. Львова.

Мирослав Павлович довів не словом, а ділом, що є патріотом не тільки волейболу, але і коледжу та кооперації загалом, завдяки наполегливій праці та волі до перемог досяг високих результатів у спорті. Природа наділила його незламністю духу та харизмою,яку він вміло передає молодому поколінню.

На сьогоднішній день продовжує готувати команди з волейболу та брати участь у різноманітних турнірах.

Адміністрація, педагогічний колектив, студентство коледжу та вихованці пишаються здобутками Мирослава Павловича. Бажаємо міцного здоров’я, сил і натхнення ще довго працювати на втіху рідним, нових перемог та достойно представляти навчальний заклад й надалі!