Зустріч випускників 2008 року спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Традиційно коледж гостинно відчинив двері та зібрав у своїх стінах випускників, яких об’єднує одне – це любов до свого рідного вишу та повага до своїх викладачів і наставників.

На зустріч прибула група КТ-15, випуск 2008 року, спеціальність "Товарознавство та комерційна діяльність", з різних куточків України. Серед випускників відчувалося хвилювання, адже в цей день вони мають можливість зустрітися зі своїми одногрупниками та наставниками. Тому основою зустрічі стали теплі слова і посмішки.

Хвилиною мовчання випускники вшанували пам’ять наставників, які відійшли у вічність.

Під час екскурсії коледжем кожен випускник мав можливість зайти в аудиторії, згадати студентські будні й дозвілля, на мить повернутися у студентські роки.

Куратор групи, Марія Ільків привітала випускників у стінах рідної Alma Мater, розповіла про навчально-виховний процес, наукові, культурно-мистецькі та спортивні досягнення вишу, відкриття нових спеціальностей і напрями майбутньої діяльності. Упродовж зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята. Зокрема, своїми спогадами поділилися: Ірина Костелинин, Андрій Земський, Дмитро Навроцький, ТетянаКоліба, Марта Порада, Тетяна Майко, Ірина Когут, ВікторДзвінник, Марта Плотиця, Христина Зуб та ін.

Вони висловили вдячність викладачам – за знання, які отримали в коледжі, що дало змогу працювати на керівних посадах.

Прощалися з надією зустрітися зновуЗавершилась зустріч на теплій оптимістичній ноті дружби і віри у завтрашній день.