Екскурсія в Музеї споживчої кооперації — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Робота Музею споживчої кооперації – невід’ємна складова виховного процесу в навчальному закладі, спрямованого на формування активної життєвої позиції молодої людини, розвитку особистості, формування уявлень про свою професію, майбутню діяльність в системі споживчої кооперації та підприємств і організацій різних форм власності.

Для студентів усіх спеціальностей коледжу, викладач вищої категорії Марія Ільків, провела екскурсію в музей споживчої кооперації Львівщини, який розташований у приміщені навчального закладу. Викладач, розповіла присутнім про історію зародження кооперативного руху на Львівщині та в Україні, з історією закладу, в якому вони будуть навчатися, про видатних кооператорів, які внесли вагомий внесок у розбудову кооперації регіону та економіку країни загалом. Студенти коледжу мали змогу побачити нові матеріали, старовинні експонати, якими постійно поповнюється музей, які свідчать про розвиток всіх галузей споживчої кооперації, про участь молоді в їх роботі.

Особливе захоплення у студентів викликала історія розвитку кооперативного руху на землях Галичини. Своєю жертовною подвижницькою працею наші великі попередникизуміли об’єднати злиденний і принижений український народ Галичини кооперативною ідеєю самостійного господарювання, яка перероджувала українські села і міста, робила їх сучасними і заможними.

За роки свого існування музей став центром пошукової роботи студентів з вивчення історії кооперативного руху, осередком виховання студентської молоді на християнських засадах, високоморальних кооперативних цінностей і принципах взаємодопомоги, співпраці і взаємовідповідальності, ідеалах добра і справедливості.