Засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

31 жовтня 2018 року на базі коледжу відбулось засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. На засіданні були 32 представники з навчальних закладів Львівщини.

Відкрив засідання заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи, Ігор Леськів, який привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, особливості, проблеми та перспективи організації навчально-виховного процесу, ознайомив гостей із навчально-методичним забезпеченням навчально-виховного процесу, поділився досвідом, здобутками вишу, та організацією роботи циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, відповів на питання учасників засідання та побажав плідної праці.

Голова методичного об’єднання Вікторія Телюк ознайомила присутніх із основними напрямами роботи та завданнями методичного об’єднання на 2018-2019 навчальний рік, акцентувала на важливості таких засідань, з метою об’єднання зусиль викладачів хімії, біології та екології для професійного спілкування .

Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін коледжу Олена Маньків розповіла колегам про здобутки викладачів циклової комісії.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного та заслухані доповіді: «Особливості викладання хімії, біології та екології в умовах переходу на нові навчальні плани, освітні програми та інтегровані курси дисциплін» - Наталія Сташків (ВСП Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»), Зоряна Гавриленко - Бойко (Львівський поліграфічний коледж УАД), «Формування життєзабезпечуючих компетентностей при викладання біології» - Ольга Страхоцька (Львівський коледж індустрії моди КНУТД), «Ознайомлення з навчально - методичною базою викладання хімії, біології та екології у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» - Олена Маньків, Людмила Плугіна, Мирослава Бойко, Олександра Андрущак.

Доповідачі поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Учасники методичного об’єднання обговорили порядок організації та проведення Студентської науково - пошукової конференція з хімії, біології та екології «Світ навколо нас», головною метою якої є формування наукового світогляду, сприяння молодим дослідникам у питанні опанування методології і методами наукового пошуку.

Такі заходи доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки обмінятися професійним досвідом, але й пізнати щось нове, відкрити нові можливості у підготовці фахівців, збагатитися знаннями та практичними навичками роботи зі студентською молоддю.

Засідання пройшло активно, результативно в доброзичливій обстановці. Всі учасники зібрання висловили позитивні відгуки про навчальний заклад, високо оцінили рівень проведення заходу. На завершення зустрічі присутні, зробили фото на згадку.