Квест-гра на тему: «Правовий статус виконавців» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Головний державний виконавець Личаківського відділу державної виконавчої служби міста Львова, Наталія Турко, провела креативну квест-гру на тему: «Правовий статус виконавців», для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, спеціальності «Право».

Мета заходу – стимулювання студентів до пошуку нових знань, навиків діяльності органу Державної виконавчої служби, ознайомлення з правовим статусом виконавців, поняттям про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, розвивати навички роботи в групах, логічне мислення, виховувати повагу до прав людини, співчуття до людей, чиї права порушуються, взаємоповагу, толерантність та підняття правової культури.

Студенти спробували себе у ролі державного виконавця, а саме: описували алгоритм дій державного виконавця від моменту отримання рішення суду до його фактичного виконання.

Студенти добре впоралися з поставленими завданнями і показали хороші результати.

В таких ігрових заняттях важливим є те, що знання змінюють свою традиційну роль. Працюючи разом, учасники намагаються швидше і вірно відповісти, перетворюються з гравців команди на справжніх друзів, які вболівають і допомагають один одному. Квест-гра приваблює студентів новизною форми та можливістю виявити себе, здобути знання, які стають важливим інструментом у розв’язанні завдання, що призводить до успіху, а успіх – це перемога.

Проведення квест - гри супроводжувалося презентацією з цікавою пізнавальною інформацією, яка стане визначним фактором орієнтації в майбутньому у працевлаштуванні.