«Хто не знає своєї історії - той не має майбутнього…» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди відзначення 100-річчя зі створення ЗУНР у коледжі відбувалася низка урочистих заходів. Зокрема, викладачі циклової комісії соціально - гуманітарних дисциплін, куратори, Наталія Мозола та Мирослава Ільчишин, разом з студентами (групи ІПЗ-18, ГРС-16, ПМ(н)18), прийняли участь у вшануванні пам’яті про борців за свободу України, які віддали за її незалежність найдорожче - життя.

Куратори разом з студентами побували на відкритті пам’ятника героям Західноукраїнської Народної Республіки та Української Галицької Армії. А також відвідали театралізоване військово-історичне дійство, під час якого були відтворені події Листопадового чину.

Мета заходу: поглиблення знань про державотворчі процеси в Україні, виховання патріотизму в молоді , прояв особистістю любові до свого народу, поваги до українських традицій, відчуття своєї належності до України, усвідомлення спільності власної долі з долею Батьківщини, співставлення минулих і сучасних подій.

Такі заходи, мають велике значення для молоді, не тільки для поглиблення вивчення важливих сторінок нашої історії, але й загалом для українського народу. Історія, це не просто минуле….Не знаючи історії своєї держави, ніколи не зможеш зрозуміти свого народу й не зможеш піклуватися про його добробут.

Історія зберігає у своїй пам'яті події давно минулих днів, Завдяки їй ми знаємо, що в нашої країни існує минуле, що у нас є коріння, наш народ має своїх героїв.