Зустріч з відомою українською поетесою-пісняркою, Анною-Ольгою Канич — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Дня української писемності та мови, тижня циклової комісії, викладачі циклової комісії мовних дисциплін коледжу, організували для студентів та викладачів, зустріч з відомою українською поетесою-пісняркою, педагогом, Заслуженим діячем мистецтв України Анною-Ольгою Канич.

В актовій залі коледжу Анна-Ольга Михайлівна презентувала для присутніх свою нову збірку віршів, читала поезії патріотичної, пейзажної та інтимної лірики, спілкувалася та жартувала.

У творчому доробку львівської поетеси та піснярки близько 300 пісень, декілька аудіодисків, збірки поезій, оповідань та пісень.

Доречним було проведення загальноколеджівського заходу на тему: «Свято поезії, наші таланти…», який організували та провели викладачі циклової комісії для студентів та викладачів вишу.

Метою заходу було: представлення талановитих студентів, їх авторських віршів, виховання поваги до української літератури та поезії.

 

З великою акторською майстерністю декламували власні вірші про Батьківщину, про воїнів АТО, про життя, природу та любов Анастасія Назар, Вікторія Фуртас, Тетяна Бойчук, Іванна Бартіш, Зоряна та Марія Палюх, Христина Репетило, Ярина Телинько та інші.

Студенти, викладачі та гості мали можливість послухати чудові поезії та пісні відомих українських поетів у виконанні студентів навчального закладу, насолоджувались чудовою інсценівкою про творчих муз та поезію, а також всі в черговий раз переконались, що у коледжі навчаються талановиті студенти.

Приєдналися до святкування та виступили на сцені учнів ліцею № 21, які подарували студентам прекрасну літературно-музичну композицію.

Варто зазначити, що захід саме такого спрямування, викладачі мовних дисциплін провели вперше у нашому навчальному закладі.