Долучилися до проведення акції - Година Землі — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, Людмила Плугіна, Олена Маньків, Олександра Андрущак, Мирослава Бойко долучилися до проведення акції - Година Землі – маніфесту людей про бажання змінювати свій стиль життя на екологічну готовність берегти свій дім – нашу планету.

Акція «Година Землі», ініційована у 2007 році та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітнього фонду дикої природиWWF (WorldWideFundforNature), набирає все більших масштабів. Мільйони людей всього світу долучаються до акції, підтверджуючи готовність зробити свій посильний внесок у підтримання екологічної рівноваги планети. В акції беруть участь і компанії, які готові пожертвувати своїми доходами заради підтримки планети. Щоб долучитись до цієї ініціативи, потрібна добра воля і розуміння того, що порятунок спільного нашого Дому-Землі в значній мірі залежить тільки від кожного з нас.

Мета акції – привернути увагу до екологічних проблем сучасного світу, надмірного споживання природніх ресурсів, обговорити проблеми зумовлені надмірним використанням енергетичних ресурсів, негативного впливу споживацьких звичок на Планету.

Викладачі провели бесіди із студентами коледжу, розповіли про необхідність і щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері впровадження енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Студенти та викладачі Львівського кооперативного коледжу економіки і права долучилися до Всесвітньої кампанія Година Землі 2019 щоб показати необхідність об’єднаних дій людей для збереження природи нашої Планети – кожен зробив невеличкий крок: вимкнув освітлення в квартирі, гуртожитку і показав, що ми – люди і у нас є розуміння того, що природу потрібно берегти!