Практичне заняття на тему «Вивчення видів і дефектів масла вершкового і твердих сирів. Відбір проб, оцінка якості» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачем коледжу Людмилою Плугіною, було проведене практичне заняття в ТЦ «Ашан-Сіті» на тему «Вивчення видів і дефектів масла вершкового і твердих сирів. Відбір проб, оцінка якості» з дисципліни «Товарознавство» для студентів групи ПМн-17 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Метою заняття було: навчити студентів характеризувати і визначати види та асортимент вершкового масла і сирів за споживними властивостями, здійснювати контроль якості і реквізитів маркування тощо.

Торговельна мережа «Ашан Україна» працює під гаслом «Змінюємо життя за новими принципами роботи - довіра, партнерство, розвиток». Названі цінності об’єднують відважних комерсантів, професіоналів своєї справи, спеціалістів різноманітних сфер діяльності, які можуть розвиватися завдяки проявленню індивідуальної ініціативи, вмінню приймати рішення та втілювати їх в життя.Під час заняття студенти ознайомилися із новими видами твердих і м’яких сирів. Особливо зацікавив студентів асортимент м’яких сирів , які дозрівають за участі молочнокислих бактерій та мікрофлори сирного слизу, а також за участі молочнокислих бактерій та білої плісняви.

Студенти мали змогу ознайомитися із маркуванням, пакуванням, зберіганням та доглядом за сирами під час зберігання, здійснювати контроль якості і реквізитів маркування сирів та вершкового масла , а також отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Загалом, проведення практичних занять на підприємствах сприяє зміцненню ланцюжка наука-освіта-виробництво, підвищує рівень конкурентоспроможності молодшого спеціаліста-випускника.У ході проведення заходу було окреслено напрями подальшої співпраці коледжу та підприємства «Ашан Україна» щодо проходження студентами виробничої практики та участі студентів коледжу у майстер-класах на базі гіпермаркету.

Адміністрація, студенти та викладачі коледжу щиро вдячні керівництву та персоналу ТЦ «Ашан-Сіті» за надану можливість у проведення цікавого практичного заняття на сучасному підприємстві.