Екскурсія місцями духовно-культурної спадщини України — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Адміністрація та викладацький склад коледжу піклуються про те, щоб студенти отримали не тільки добру теоретичну та практичну підготовку за юридичною спеціальністю, але й формують духовну основу розвитку молоді. Тому велика увага приділяється вихованню у студентів культури, доброти, моральності, милосердя тощо.

Прикладом цього, може слугувати екскурсія місцями духовно-культурної спадщини України, яку організували для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, спеціальності «Право», викладачі Наталія Захарчук, Наталія Загорбенська та Олена Маньків.

В самому серці сучасного Києва є острівець дивовижної давнини, неповторної духовності та невичерпне джерело історичної інформації на якому знаходяться Михайлівський Золотоверхий монастир та Собор Софія Київська.

Екскурсія розпочалася з собору святої Софії, в якому відбувся об'єднавчий собор та інтронізація блаженнійшого Епіфанія та настоятеля УПЦ.

Під час відвідин Софії Київської студенти та викладачі дізнались, що це найбільша національна святиня, яка протягом століть залишалася духовної серцевини, оберегом України.

Неподалік знаходиться православний Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир і собор, який збудований у 1108–1113 роках київським князем Святополком на честь Архангела Михаїла в Києві і є кафедральним собором УПЦ.

Сьогодні, Софійський монастир разом із Михайлівським монастирем утворили унікальну у світовій архітектурі композицію, коли два храми були поставлені один напроти одного, з двох боків замикаючи вулицю, що їх сполучала. Обидва ансамблі панують в панорамі Києва і уособлюють священний центр міста.

Під час цієї екскурсії екскурсанти дізнатись багато нового, отримали незабутні враження, духовно оздоровились, переповнені позитивними емоціями.