"Як тебе не любити Києве мій..." — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі коледжу, Наталія Захарчук, Наталія Загорбенська та Олена Маньків разом із студентами груп ПВ(н)-16, ПВ(н)-26, ПВ(н)-27 спеціальності «Право», здійснили туристичну подорож до Києва.

Історія Києва дуже цікава і неординарна. Місто поєднує у собі історичне минуле та динамічне сучасне У ньому жили і живе багато відомих людей. Студенти коледжу побували в багатьох історичних місцях, оглянули знакові місця: Маріїнський палац, вулицю Банкову, на якій знаходиться велична будівля Адміністрації Президента України, Золоті ворота, які є головною брамою стародавнього Києва, пам'яткою оборонної архітектури Київської Русі, побували на річковому вокзалі, мали змогу проїхатись на фунікулері, що з'єднує історичне Верхнє місто та Поділ, побували під Аркою дружби народів, яка знаходиться на території Хрещатого парку, де можна побачити панораму міста Києва.

Київ не втратив за довгі століття своєї краси. Скільки пам’яток культури й історії збереглися до наших днів. Прогулянка старовинними вуличками нагадує про минулі часи та історичні події.

Прогулюючись головною вулицею міста – Хрещатик, студенти побували біля адміністративного корпусу Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств.

І, звичайно, те святе місце, Слави і Скорботи, де серце б’ється частіше, пригадалися сумні та тривожні події, які відбувались зимою 2014 - усім відомий Майдан Незалежності...

Київ і досі розвивається, розквітає новими барвами. Зараз це сучасна європейська столиця з височенними хмарочосами та торгівельними центрами, великою кількістю парків та скверів. Студенти привезли масу гарних вражень і позитивних емоцій. Вдячні викладачам коледжу за яскраві миттєвості, якими вони наповнили їх життя організувавши поїздку до столиці нашої держави - славетного міста Києва.