У стінах Верховної Ради України... — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти груп ПВ(н)-16, ПВ(н)-26, ПВ(н)-27 та викладачіколеджу, Наталія Захарчук, Наталія Загорбенська та Олена Маньків, відвідали вищий законодавчий орган країни – Верховну Раду України.

Метою заходу було ознайомити студентську молодь з функціями та повноваженнями Верховної Ради, її структурою та організацією роботи. Студентам була проведена загально-оглядова екскурсія, під час якої екскурсовод  ознайомила відвідувачів з історією проектування та будівництва будинку Парламенту України, структурою сесійної зали тощо.

Під час екскурсії студенти разом з викладачами. мали можливість побачити експозицію "Прапор України", яка розташована на сходах між першим та другим поверхом парламентських кулуарів, картину «Державотворення», яка зображає алегорію створення держави України. В основі сюжету картини - події 24 серпня 1991 року. Того історичного дня 350 депутатів проголосували за незалежність України, після чого до сесійної зали внесли Державний Прапор.

Студенти оглянули затишний світлий інтер’єр будівлі, його елементи. Особливе враження на екскурсантів справило відвідування зали засідань народних депутатів. Вона виявилась дуже красивою, загальною площею 650м2 та вмістимістю близько 1000 місць. З балкону відкривався вид на залу: крісло Голови Верховної Ради України, його заступників, гостей і депутатів, а також кришталеву люстру вагою в чотири тонни.

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін розповіли студентам про історію становлення та розвитку українського парламентаризму, особливості сучасного виборчого законодавства.

Сподіваємося, що отримана інформація буде корисною студентам у подальшій професійній діяльності.