ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід і перспективи" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід і перспективи". Науковий захід присвячений обговоренню та визначенню головних напрямків удосконалення фізичної культури і спорту, наукових досліджень у сфері фізичної культури і спорту, встановленню творчих контактів між науковцями різних країн та обміну науковими досягненнями.

У науковому заході взяли участь понад 250 науковців із 12 країн-учасниць, а саме: США, Молдови, Іспанії, Ізраїлю, Румунії, Болгарії, Німеччини, Італії, Індії, Ірландії, Грузії та України. Понад 40 науковців, докторів наук, професорів, доцентів брали участь у пленарному та секційних засіданнях.

ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» представив з доповіддю викладач циклової комісії фізичного виховання Андрій Соломонко.

Формат конференції дозволив усім учасникам обмінятися думками та отримали корисні поради щодо проведення подальших досліджень.

Учасники конференції відзначили актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення доповідей учасників конференції щодо формування конкурентоспроможності фахівців в умовах інтеграції, а також належну їх якість й глибину досліджень, значний інтерес до проблематики заходу з боку закладів освіти та академічних установ, високий рівень наукової новизни та практичної значущості досліджень, які представлені в доповідях учасників, важливість міжнародного співробітництва в освітній галузі, обміну науковими дослідженнями та шляхів їх упровадження в навчально-виховний процес, тощо.

За результатами конференції було видано Збірник наукових праць, матеріали конференції розіслані до бібліотек університетів України, а після підведення підсумків конференції учасники отримали сертифікати.