Круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми в Україні та шляхи їх розв’язання: очима студентів». — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Українського Дня навколишнього середовища (День довкілля) для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, які проживають у гуртожитку, провели круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми в Україні та шляхи їх розв’язання: очима студентів».

 

Мета круглого столу - звернути увагу на екологічні проблеми в Україні, визначення стану навколишнього середовища в Україні та шляхи їх розв’язання, основні джерела його забруднення, залучення молоді до наукових досліджень в галузі екологічних аспектів розвитку суспільства, пошук конструктивних рішень щодо розв’язання екологічних проблем, необхідність формування екологічної свідомості суспільства та молоді. Організатор засідання круглого столу, вихователь гуртожитку, Вікторія Надурак, привітала учасників, побажала плідної праці акцентувала увагу на тому, що дієвий механізм вирішення екологічних проблем на сьогоднішній день - це підвищення екологічної культури суспільства, як складової частина світової культури, якій властиве глибоке і загальне усвідомлення важливості сучасних екологічних проблем людства.

 

На заході були присутні, заступник директора з виховної роботи, Ігор Бішко, комендант гуртожитку, Галина Гасюк , студенти. Присутні заслухали актуальні доповіді студентів: Ярини Теленько «Основні екологічні проблеми в Україні», Марії Палюх «Забруднення водойм», Марії Воробець «Екологічні проблеми лісів в Україні», Зоряни Палюх «Переробка вторинної сировини. Утилізація пластмаси», Тетяни Кобилецької «Людство знищує планету», Діани Мороз «Вплив на екологію аварії на Чорнобильській АЕС» та інші. Захід був неординарним, змістовним та цікавим.
Адміністрація коледжу та студентське самоврядування висловлюють вдячність вихователю гуртожитку за організацію та проведення круглого столу.