Лекція-екскурсія на тему: «Організація раціонального природокористування та охорони навколишнього природного середовища» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач коледжу, Людмила Плугіна, провела лекцію-екскурсію з дисципліни «Екологія» для студентів групи ФН-18, на тему: «Організація раціонального природокористування та охорони навколишнього природного середовища».

Мета заняття - підвищення екологічної свідомості та запобігання знищенню і пошкодженню об’єктів природозаповідного фонду, закріплення теоретичних знань з охорони навколишнього природного середовища формувати переконання раціональної екологічної свідомості, що виявляється через екологічну культуру і поведінку.

Стрийський парк є одним із кращих зразків ландшафтних парків у Європі, зачаровує львів'ян і гостей міста своєю красою та дивовижністю.

Під час лекції студенти довідались про історію парку Кілінського ( сучасна назва - Стрийський парк), який був закладений у 1879 році, відомим майстром садово-паркового мистецтва, інженером міських плантацій Арнольдом Рьорінгом. Стрийський парк - пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Територія парку, понад 52 гектари і складається з двох частин: нижня - у французькому стилі ( озеро з лебедями, клумби тощо), та верхня - у англійському стилі (лісопарк).

Під час проведення екскурсії студенти змогли побачити рідкісні дерева і рослини. В парку висаджено 40 000 дерев, налічується понад 200 видів дерев і рослин, є оранжерея, липова та платанова алеї. Тут ростуть смереки, клени, явори, екзотичні породи: тюльпанове дерево, червоний дуб, ягідний тис, гінго, тощо.  

Заняття було цікавим і пізнавальним. Студенти отримали масу емоцій і задоволення від проведення даного заняття, збагатилися новими знаннями. Такі заняття відіграють важливу функціональну роль у задоволенні рекреаційних потреб молодої людини (інформаційних, духовних, естетичних). Вони дозволяють моделювати рекреаційну діяльність людини, пов'язану з пізнанням навколишнього світу, особливостей природи, сучасних та історичних подій, творчих здобутків людства, елементів побуту, традицій, вірувань тощо.