Святий Миколай для дітей-сиріт — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Mukolaja 2014Mukolaja 2014-2Mukolaja 2014-3Коледж ось уже 27 рік поспіль проводить благодійну акцію «Святий Миколай – дітям-сиротам».

 Щороку для вихованців дитячого будинку №1 для дітей-сиріт, що на вул. Таджицькій, 23 у Львові, навчальний заклад проводить театралізоване дійство, організовує святкові обіди та подарунки «від святого Миколая».

 

Напередодні свята, 11 листопада, члени студентського самоврядування коледжу відвідали дитячий будинок, де допомагали дітям написати листи до святого Миколая. «Діти зустріли нас тепло і привітно, розповідали вірші, співали пісні та показували свої малюнки. Пишучи листи до святого Миколая, малеча переважно хотіла отримати фрукти, ляльки, машинки, браслети і багато-багато солодощів. Прикро вразив нас той факт, що діти у своїх листах просили про такі дрібниці, як надувна кулька, проте найбільше – просили про маму...», – ділиться враженнями голова студентського самоврядування коледжу Надія Федишин.

Для того, щоб зібрати кошти на потреби дітей-сиріт студентське самоврядування також організувало і провело благодійну вечірку «THE BIGGEST PARTY» у клубі «COYOTE» (вул. Джерельна, 20).

Щорічно організатори заходу запрошували дітей в гості, проте цьогоріч, 19 грудня, навідалися до них. Студенти розіграли перед дітьми сценку: перевтілилися у ангелів, Миколая Чудотворця, антипка. Маленьку гості активно втягнулися у розмову театралізованих персонажів та брали участь у виставі: кликали Миколая, проганяли антипка, розповідали про свої хороші справи, читали вірші та співали пісні.

Після вистави діти мали змогу потанцювати, поспілкуватися з усіма персонажами дійства, відкрити подарунки від святого Миколая, тощо.