Круглий стіл на тему: «Пам'ятки України: поряд із сучасним-минуле» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Дня пам’яток історії та культури для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, які проживають у гуртожитку, проведений виховний захід-круглий стіл на тему: «Пам'ятки України: поряд із сучасним-минуле».

Мета заходу - збереження та збагачення культурної спадщини України, підвищення обізнаності з розмаїттям культурної спадщини та необхідністю її збереження для подальших поколінь, показати красу та значення кожної з пам’яток історії та культури для країни чи то регіону.

Організатор виховного заходу Вікторія Надурак, розповіла присутнім про історію походження та святкування Дня охорони пам’яток історії й культури, яке відзначається щорічно 18 квітня у всьому світі. Вікторія наголосила на тому, що охорона культурної спадщини є частиною загальнолюдських культурних надбань. Без належного догляду та уважної турботи безцінні пам’ятки історії та культури можуть бути безповоротно втрачені. Зберегти їх для нащадків та майбутнього- це прямий обов’язок теперішнього покоління.

Студенти підготували виступи про пам’ятки архітектури міст України, а саме: Тетяна Кобилецька «Палац Потоцьких», Марія Воробець «Успенська церква у Львові», Ярина Теленько «Театр опери та балету у Львові», Зоряна Палюх «Дім з химерами», Аліса Луцик «Золоті Ворота», Марія Палюх «Театр опери та балету в Одесі», Катерина Манько « Підгорецький замок».

Захід був цікавим та змістовним.