Науково-теоретична конференція на тему: «Забезпечення прав і свобод людини в Україні» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно у коледжі проведено науково-теоретичну конференцію на тему: «Забезпечення прав і свобод людини в Україні».

Метою наукового заходу стало обговорення і узагальнення науково-пошукової роботи студентів, спеціальності «Право».
В конференції взяли участь студенти 2-4 курсів спеціальності «Право» та учні шкіл міста Львова.

Свої доповіді представили студенти з різних груп та курсів спеціальності, а саме: Захист прав і свобод дитини в Україні, Юлія Івашків, гр. ПВ(н)-15 (Науковий керівник: Руслана Кравчшин), Забезпечення права на життя в контексті репродуктивних прав людини, Тетяна Шапайко, гр. ПВ(н)-27 (Науковий керівник: Людмила Бачинська), Роль адвоката в правовому інституті захисту прав людини, Юрій Коцюмбас, гр. ПВ-16 (Науковий керівник: Оксана Козак), Захист прав дитини в аспекті виконання рішення про її примусове відібрання, Назаркевич Зоряна, гр. ПВ(н)-26 (Науковий керівник Наталія Захарчук), Забезпечення прав і свобод сторін у виконавчому провадженні. Захист державного службовця, Діана Степан, гр. ПВ(н)-25 (Науковий керівник: Руслана Юзьків), Проблеми забезпечення прав ув’язнених у кримінально-виконавчій системі, Василів Вікторія, гр. ПВ(н)-16 ( Науковий керівник: Зоряна Хомяк)

Теми доповідей були актуальними, змістовними та супроводжувались цікавими презентаціями.

Робота учасників наукової конференції пройшла в дусі жвавої дискусії, під час якої були запропоновані креативні способи розв’язання заданих проблем.