Молоді науковці-фінансисти коледжу - за ними майбутнє України — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

LKAСтуденти спеціальності «Фінанси і кредит» Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь у

міжвузівській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених на тему: «Стратегічні засади управління господарською системою підприємства в умовах динамічного конкурентного середовища», яка була організована Львівською комерційною академією спільно з Інститутом економіки та фінансів.

Метою конференції було формування у студентів знань та навичок управління підприємствами, економічного світогляду. У ній взяли участь студенти з різних навчальних закладів України:

- Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту;
- Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу;
- Луцького кооперативного коледжу Львівської комерційної академії;
- Мукачівського кооперативного-економічного коледжу;
- Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу ім. С. Граната;
- Червоноградського гірничо-економічного коледжу;
- Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу;
- Самбірського технікуму економіки та інформатики;
- Рівненського комерційного економіко-правового коледжу.

Коледж представляли Івахів Маряна з доповіддю на тему: «Сучасні проблеми кредитування суб'єктів господарювання комерційними банками України та шляхи їх подолання» (науковий керівник – викладач циклової комісії фінасів та кредиту Бабірад М.М.) та Табака Лілія – «Ефектині інновації –майбутнє розвитку ПАТ «Іскра» (науковий керівник – викладач циклової комісії облікових дисциплін Озеран Н.М.).

Усіх учасників конференції нагородили сертифікатами.

Не зупинятись на досягнутому, досліджувати обліково-аналітичне забезпечення системи управління підприємством, вивчати фінансово-економічні аспекти управління підприємствами в умовах нестабільності середовища функціонування та забезпечення стратегічних переваг вітчизняних підприємств в умовах євроінтеграції побажали студентам директор Інституту економіки та фінансів Львівської комерційної академії Герасименко Т.О. та завідувач кафедри економіки підприємства Гринкевич С.С.