Святкові приготування до Великодня — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Великдень – одне з найбільших найсвітліших, християнських свят, кожна домівка готується до святкування найвеличнішого свята Воскресіння Христового. Господині упорядковують хатні справи, господарі приводять до ладу подвір’я. До свята готуються заздалегідь — печуть паски, роблять крашанки й писанки.

Доброю традицією стало у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, встановлення святкового деревця з писанок. Для оформлення деревця був організований конкурс писанок серед студентів та викладачів навчального закладу.

Метою конкурсу – виставки є відродження українських звичаїв та обрядовості з писанкарства, привернення уваги до символічного значення цього невід`ємного атрибуту Великодніх свят, естетичного виховання студентства.

Як казали наші прадіди, що у світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки. Кожна писанка – це ніби маленький  світ. Тут і небо із зорями,  і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви – усе вималюване  у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

На завершення конкурсу, представники адміністрації та організатори конкурсу привітали усіх присутніх з наступаючими Великодніми святами. Нехайписанки милують око на святковому деревці.