Інтегроване практичне заняття з дисциплін «Мистецтво» та «Основи філософських знань» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін коледжу Наталя Мозола та Людмила Підлужна, провели на базі музею «Історії релігії» інтегроване практичне заняття з дисциплін «Мистецтво» та «Основи філософських знань», з теми «Світові релігії та їх вплив на мистецтво», в групах ГРС(н)- 17 та ГРС(н)-18.

Метою даного заняття було ознайомити студентів з культурою арабо-мусульманського регіону, передумовами його формування, виховувати в студентів повагу до загальнолюдських ідеалів, що містить іслам.

На початку заняття була проведена актуалізація опорних знань у формі бесіди екскурсовода зі студентами з елементами вікторини. Вивчення нового матеріалу проводилось у вигляді лекції - екскурсії.

Закріплення нового матеріалу проводилось у вигляді міні-гри на тему: «Арабський халіфат».

Було відмічено високу пізнавальну активність студентів, що є основою для формування у них професійних компетентностей.

Викладачі впевнені, що такі заняття розвивають аналітичні можливості, мають великий виховний потенціал, допомагають перенести вже сформовані навички та вміння в практику, викликають високу мотивацію, стимулюють творчий пошук.

У процесі обговорення відкритого заняття відзначено його практичну цінність.