Олімпіада з фінансово-економічних дисциплін — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, коледжу організували та провели олімпіаду з фінансово-економічних дисциплін серед студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Метою олімпіади було виявити обдарованих студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Участь в олімпіаді взяли студенти першого, другого і третього курсів. Олімпіада проводилась у два етапи. Під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності.

Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, креативно підійшли до виконання поставлених завдань.

Фахове журі, яке складалось з викладачів циклової комісії та представників адміністрації коледжу, виставили та підраховували бали за виконані завдання. Було відзначено високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, визначено переможців у відповідних номінаціях та оголошено результати олімпіади.

Заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи, Ігор Леськів, привітав учасників олімпіади та їх наставників, побажав всім подальшого творчого натхнення, нових злетів, а переможців нагородив грамотами та подяками.

Вітаємо переможцівБажаємо успіхів та перемог у майбутніх інтелектуальних змаганнях.