Інтелектуально-розважальна гра на тему: «Фінансова грамотність» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Упродовж тижня викладачами циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності спільно зі студентами було організовано низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення та обговорення серед студентів навчального закладу.

Викладачі організували для учнів ОЗНЗ «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. У. Кравченко, проведення інтерактивного заходу - інтелектуально-розважальну гру на тему: «Фінансова грамотність».

Метою заходу було – підвищення рівня фінансової  грамотності учнів, у ігровій формі навчити учнів правильно розпоряджатися власними фінансами, планувати свій особистий бюджет, приймати зважені та вірні фінансові рішення тощо.

На учнів чекали три складних, але в той же час пізнавальних рівні.

На першому рівні учасники турніру розгадували кросворд, метою якого було визначення загального рівня фінансової грамотності кожного учасника команди.  На другому рівні команди чекала цікава та захоплююча фінансова гра «Золотий фінансист», яка дала змогу усім учасникам доволі детально зрозуміти основні принципи заощадження, грошового потоку тощо. Для третього рівня,  учасникам була підготовлена  «Головоломка на тему фінансової грамотності».

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» запросили гостей на смаколики. У ході зустрічі учні мали змогу  поринути в атмосферу студентства, дізнатися про ті цікавинки, які чекають на кожного, хто  буде навчатися на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Гостям заходу надзвичайно сподобалась зустріч, адже вони змогли отримати нові знання  та нових друзів. На згадку всі учасники зробили спільне фото.