Cемінар-тренінг з дисципліни «Основи медико-санітарної підготовки» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач дисципліни «Основи медико-санітарної підготовки», Людмила Плугіна разом зі студентами груп ПВ(н)-18, ГРС-18, ПМ(н)-18 взяли участь в другому семінарі-тренінгу «Надання першої домедичної допомоги», який проходив на базі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.

Мета тренінгу – популяризація і поширення знань та вмінь з надання першої домедичної допомоги, виховувати активну громадянську позицію, гуманізм тощо.

Семінар-тренінг проводили лікар медицини невідкладних станів Марія Блажівська та викладач невідкладної медичної допомоги дитячої реанімації та анесезіології Мар’яна Солодовська-Кольцова.

Учасників тренінгу ознайомили із законодавчою базою та основними принципами охорони здоров’я людини в Україні, рятувальним ланцюжком дій при раптовій зупинці серця, з алгоритмом надання домедичної допомоги реанімування дорослих і дітей, з основними правилами та порядком проведення реанімації тощо.

На манекенах студенти проводили непрямий масаж серця, як спосіб відновлення діяльності серцево-судинної системи, вдосконалювали методику його виконання, ознайомились із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятору тощо.

По завершенні семінару-тренінгу студенти та викладач коледжу отримали Сертифікати.