Ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами вступу 2019 року — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно у коледжі відбувся День відкритих дверей. Цьому передувала значна профорієнтаційна робота представниками приймальної комісії: виїзди адміністрації та викладачів до шкіл районів Львівської області, оголошення в пресі, транспорті, на радіо, сайті коледжу.

Вибір фаху – непросте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити в один прекрасний момент, щоб в майбутньому бути корисними суспільству.

Майбутні абітурієнти, випускники ліцеїв, шкіл та їх батьки прибули з різних районів міста та області, були гості з інших областей.

Привітала гостей від імені директора коледжу, заступник директора з навчальної роботи, Леся Федак, яка  наголосила на актуальності спеціальностей, які пропонуються учням, розповіла про традиції навчального закладу, навчальний процес у виші, випуск висококласних фахівців своєї справи для підприємств і організацій різної форми власності, фінансово-кредитних установ, про проходження практики, кадрову агенцію, яка співпрацює з багатьма відомими роботодавцями та працевлаштовує студентів.

З умовами вступу на новий навчальний рік детально ознайомили майбутніх абітурієнтів заступник голови приймальної комісії та відповідальний секретар Ірина Клачко.

Студенти підготували для гостей презентації спеціальностей, за якими навчають в коледжі. Також усі присутні мали змогу переглянути відеоролик про навчальний заклад, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, отримали рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Голови циклових комісій коледжу відповіли на усі запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків, більш детально проінформували стосовно окремих напрямків підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів на 2019/2020 навчальний рік на денну та заочну форми навчання.

Представники коледжу сподіваються, що їх інформація допомогла гостям правильно обрати майбутню професію та напрям діяльності.